Venkovský styl bydlení

Je pravdou, že dnešní doba je doslova přesycená moderní technologií, ale to neznamená, že musíme před ní utíkat například na venkov. Ono se to dá udělat celkem jednodušeji a venkov pozvat k nám domů a to klidně do paneláku. Venkovský styl bydlení se totiž stává jedním z nejvýraznějších interiérových směrů poslední doby. Nemusí to nutně znamenat, že si domů nastěhujeme polovinu vesnického nářadí a navrstvíme sem hromadu romantiky a nevkusné dekorace. Nejde o to, abychom byli sběratelé kýčovitých věcí, ale abychom do svého domova zanesli přírodní materiály, přinášející pohodu a příjemnou atmosféru.

ložnice

Poctivá krása

Začít se může klidně od podlahy, která imituje dřevo. Kdo chce raději dlažbu, tak není problém a klidně i s mozaikovým motivem. Dveře ovlivní také hodně interiér a rozhodně bychom měli zvolit masiv nebo alespoň kvalitně provedený laminát. Zkrátka uspořádat si byt, aby zde vévodil klid. To neznamená se vzdát všech moderních technologií. Spíš je zapojit do venkovského stylu a to velmi nenásilnou formou. Například LED žárovky E27 se skvěle hodí do starých svítidel i lampiček po našich předcích, tak proč je nevyměnit a tím přirozeně neušetřit nějakou tu korunku na odběru elektřiny.

žárovka

Venkovsky pojatý byt

Nikdo neočekává, že si do bytu místo skříně nastěhujeme například starou truhlu, do kuchyně sporák na topení a do koupelny valchu na praní prádla. Naopak, například kuchyně snese celkem v pohodě nejmodernější přístroje a spotřebiče. Ložnice zase pro změnu moderní, pohodlnou postel s kvalitní matrací. Venkovský styl se zvýrazní jiným způsobem, třeba zdobeným čelem postele nebo nočními stolky. Možností jak si zvelebit své sídlo je skutečně mnoho a správné LED osvětlení tomu dodá ten správný šmrnc. Světelné tóny se dají naladit tak, aby nabudily pohodu a přesně tu atmosféru, kterou potřebujeme pro uvolnění od stresu a hektického způsobu žití. A jako bonus nám přinesou úsporu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author