Bezpečný a stylový domov

Ačkoliv se to může zdát nereálné, i dům plný dětí může být stylový, moderní a krásně čistý. Je to vše o tom, jak jej vybavíte a co mu dáte do základu. Je důležité cítit se dobře v krásném prostředí a zároveň nemuset trnout strachem, kdykoliv jsou děti v jiné místnosti než vy. Na tohle si dejte pozor.

spící dítě

Po schodech bezpečně

Základem pro bezpečnou chůzi po schodech je nepodkluzující materiál jednotlivých schodů, a pevné zábradlí. Co se schodiště týče, na mramor raději zapomeňte a volte z jednodušších, ale stále moderních a stylových prvků, jako je například dřevo, nebo beton. U zábradlí se s dětmi raději vyhněte sklu a přejděte rovnou na pevné kovové zábradlí. Kované zábradlí můžete kombinovat i s jinými stylovými materiály, dbejte ale na to, aby byl materiál snadno udržovatelný, a vy nestrávili dlouhé hodiny čištěním. Nakonec můžete dát na schody i dětskou bezpečnostní zábranu, aby děti na schody nelezly a nespadly z nich.

Stabilní nábytek

Jednou z největších nočních můr všech rodičů je představa, že dítě poleze na skříň, ta se s ním překlopí a zavalí jej. Téměř všechen nábytek lze připevnit ke zdi, ale pokud chcete, aby to taky vypadalo dobře, ideální bude nábytek na míru, nebo nábytek zabudovaný.

jídelna

Elektrické spotřebiče

Co se elektrických zásuvek týče, u těch všichni víme, že je nutné je upevnit krytkou, aby do nich dětičky nic nestrkaly. Ovšem i u ostatních spotřebičů si musíme dávat dobrý pozor. Například když zapnou sporák, nebo přiloží ruce ke sklu rozpálené trouby. To vše dnes již lze vyřešit bezpečnými dětskými pojistkami, nebo moderními spotřebiči vybavenými pro tyto účely.

Pokud je toho na vás moc a raději byste požádali o pomoc odborníky, můžete si nechat poradit od odborníků a zrealizovat návrh vašeho domova přímo od firmy, která se zaměřuje na design. Například firma Havlíček vyrábí kvalitní schodiště i zábradlí, vchodové i interiérové dveře, obložení stěn a vybavení interiérů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author