Co si vzít hypotéku?

Jakmile si člověk usmyslí, že by chtěl něco mít nebo že by si chtěl nechat od někoho jiného posloužit, nemusí to být vůbec žádný problém. Stačí přece najít odpovídající nabídku, vzít peníze a rázem je možné skoro cokoliv.

Jenže tak to funguje pochopitelně jedině za předpokladu, že dotyčný člověk peníze má. A jestli si myslíte, že je přece má, pak se hluboce mýlíte. Jsou mezi námi i tací, kdo by si něco rádi koupili, ovšem peníze jim na to nestačí, a takových lidí není rozhodně málo. A v jejich řadách se může alespoň čas od času ocitnout vlastně kdokoliv z nás. Nikdo přece nemáme navěky zajištěné dostatečně vysoké příjmy, nikdo nemáme ani jistotu, že nás někdy nepřekvapí nenadálé výdaje.

rozbité prasátko

A jestli je tu něco logické, pak je to skutečnost, že ten, kdo si chce pořídit něco za peníze, které nemá, si musí takové peníze nejprve někde opatřit. Protože platí ‚bez peněz do hospody nelez‘, a platí to jak známo nejen pro hospody.

Pořídit si je, jasně. Jenže kde? Kde vzít peníze, které nejsou k mání? Nejde-li si je vydělat, je tu vlastně jenom jediné řešení, a tím je půjčka. Člověk si prostě vybere vhodnou finanční instituci a tu nejvhodnější z jejích nabídek a… A dost možná tu neuspěje. Řeknou mu, a to třeba i po hodně zdlouhavém a důkladném prověřování, provázeném značnou byrokracií, že není bonitní, a tak prostě nemá nárok.

eura padesátky

A co si počít potom? Potom je nejrozumnějším řešením nebankovní hypotéka bez registru, u níž na rozdíl od bankovních půjček nejednou uspějí i ti, kdo mají jenom nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce nebo jiné komplikace. A to jenom a pouze díky tomu, že se tu dává za ony půjčené peníze do zástavy nemovitost, čímž je vrácení peněz každopádně zaručeno a odpadá tak potřeba chtít po žadatelích pomalu nemožné věci.

Mějte to tedy na paměti. Pokud byste i vy někdy potřebovali půjčit v nouzi a zdánlivě nikde by vám nechtěli vyjít vstříc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author