Influenceři a pozlátko, které zakrývá smutek


Dneska vám většina malých dětí odpoví, že by chtěli být influenceři nebo nějací jiní jejich prapodivní vzorové z internetu, kteří jim v každém videu strkají nějaký produkt, nebo-li merch, či se z nich snaží nějak jinak vytahat peníze. Když už ne za produkt, tak alespoň za reklamu, která je umístěna na každé monetizované video. A jak všichni víme a jak jsme novou generaci influencerů krásně naučili, peníze se nejlépe tahají z dětí v předškolním věku s neomezeným přístupem k internetu a nehlídaným brouzdáním internetu.

 

upload-2935442_640

 

 

Valná většina influencerů však zdaleka nemá život, který představuje na svých sociálních sítích a to ani zdaleka. Většinou se jedná o osamocený život plný lidí, kteří se neustále ženou za slávou a snaží se vydělat co nejvíce peněz z tohohle, protože nikde jinde nejsou schopni se uchytit, vyjma Onlyfans. Zároveň celá řada influencerů se zcela úmyslně „uchyluje“ do ústranní běžného života, protože běžní kamarádi či známí nemohou vůbec držet krok – to je alespoň to, co si namlouvají, když jdou večer spát nebo když točí nějaké „glow-up“ video. Realita je taková, že je už nikdo z běžného okolí nemůže ani vystát.

here-and-now-413092_640

 

 

Zároveň ale tihle lidé tvoří nějaký docela originální obsah, ke kterému se můžete dostat celou řadou způsobů – nejlépe pro účely parodie a satiry, kterou tito lidé chápou pouze jako bezbřehý hate jejich úspěšného života.

 

  1. Videa si můžete stáhnout z Youtube a vložit do svých vlastních videí, případně si je můžete stáhnout do off-line verze a smát se jim, zatímco jste někde uzavření bez internetu.
  2. Spousta lidí, z nějakého důvodu anglicky mluvících, se ptá: „Can I download a video from Vimeo?“ a my na tuto otázku odpovíme hezky-česky: „Ano“.
  3. Můžete si dokonce stáhnout i videa z instagramu či sociálních sitích ve všech různých kvalitách i provedeních, dokonce můžete i použít již obsah zveřejněný.

 

Zkrátka kreativitě se meze nekladou. Nečekejte a využijte služeb naší webové stránky ještě dnes.

4.5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author