Jak na topy bez ramínek?


Pokud nevíte, jaké si vybrat oblečení, nikdy neuděláte chybu, když si vyberete něco bez ramínek. Topy nebo šaty bez ramínek jsou svůdné, sexy a odhalí tak akorát kůže, aby to působilo svůdně, a nikoliv vulgárně. Ale spousta žen se topům a šatům bez ramínek vyhýbá, z jednoho prostého důvodu. Neví, jak skrýt podprsenku, kterou pod nimi mají.

žena

Protože k topům bez ramínek se zkrátka obyčejná podprsenka nehodí. Vykukující ramínka nebo pás podprsenky nejsou vůbec sexy. Naopak, působí to rušivě, neesteticky a k topům bez ramínek se opravdu nehodí. Jestli si chcete vzít něco bez ramínek, měli byste vymyslet způsob, jak ramínka od podprsenky dobře schovat.

Jednou z možností je zakoupení podprsenky bez ramínek. Podprsenky bez ramínek jsou dnes už úplně běžné a zakoupíte je i v běžných obchodních řetězcích. Nicméně, nezapomeňte, že tím, že vám podprsenka nebude držet na ramínkách, budete potřebovat opravdu dobrou podprsenku na to, aby vám udržela prsa. Pokud ale nemáte problém s velkými prsy, nebo povislými prsy, bude vám stačit i obyčejná podprsenka bez ramínek.

dívka

Další možností je i neviditelná podprsenka, která vlastně není podprsenka. Jedná se o pásky, které aplikujete do výstřihu, a tím si vlastně vytvoříte svou vlastní podporu pro prsa. Pásky jsou právě určené k tomu, aby vytvořili takovou podprsenku, kde nepůjdou vidět ramínka od podprsenky. Je to skvělý způsob, jak mít podporu pro prsa do jakéhokoliv typu šatů.

Pokud máte pevná prsa, je možné taky zvolit možnost, že půjdete bez podprsenky. Proč ne? V dnešní liberální době to není nic pohoršujícího, a spoustu žen zvolila svobodu svým prsou. Pokud máte strach, že vám skrze tričko půjdou vidět bradavky, jednoduše si kupte nálepky na bradavky, které vám bradavky skryjí. A přitom můžete zůstat nadále bez podprsenky beze strachu, že světu ukážete bradavky.

Nezařazené

About the author