Jak se zachraňují soukromí podnikatelé

K tomu, aby mohli spokojeně žít, potřebují soukromí podnikatelé stejně jako ostatní lidé peníze. Když je mají, je jejich život klidně i procházkou růžovou zahradou. Jenže běda, pokud se dotyčným peněz nedostává!

Co si počít ve chvíli, kdy se podnikatel ocitne na mizině nebo velice blízko této? Nejednou nemá jiné východisko a musí si někde zažádat o půjčku, kterou by financoval dočasně existující těžkosti.
mince EU

Ovšem na koho se s takovým požadavkem obrátit? Na jakého poskytovatele půjček vsadit, aby si dotyčný skutečně pomohl a nedostal se naopak klidně i do ještě větších trablů?

Jestliže má někdo takový skutečné ekonomické problémy, neměl by raději počítat s pomocí od bankéřů. Protože ti jsou, co se půjček týká, velice přísní, raději neriskují a proto je u nich ten, kdo nesplňuje jejich náročná kritéria, zřejmě definitivně ztracen. Ten, kdo tak má nízké daňové přiznání, hluboko do kapsy a třeba i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, učiní lépe, padne-li jeho volba na nebankovní hypotéky bez registru. Jsou to totiž právě ony, jež jsou dostupné širokému okruhu lidí, problematické žadatele nevyjímaje.
čas jsou peníze

U těchto hypoték stačí žadateli i jenom to, že vlastní nějakou nemovitost, kterou by mohl dát za onu půjčku do zástavy, a že je schopen splácet po smluvených částkách. Splnění tohoto minima stačí k tomu, aby poskytovatel přimhouřil oko nad nejedním jiným nedostatkem, který může takový žadatel mít.

A když je tomu tak, stačí si jednoduše zažádat přes internet, poslat pár snímků oné nemovitosti k posouzení, doložit vše potřebné, podepsat smlouvu a peníze jsou v nejkratším představitelném termínu k dispozici. A to za podmínek, jež rozhodně nejsou k zahození.

Protože kde jinde půjčí člověku třeba i hromadu peněz, a to bez poplatků předem a klidně i na velice dlouhou dobu, s přijatelnými úroky i výší splátek, možností předčasného splacení a podobně?

Je-li dotyčný coby žadatel nedokonalý, dost možná nikde jinde.

About the author