Vše pro vaše zuby


Co udělat pro to abyste měli zdravé zuby?
Není to zase tak složité, ale není to ani zadarmo. Je potřeba používat vhodný zubní kartáček, ústní vodu, dobrou pastu, mezizubní kartáček nebo zubní nit, ale hlavně je potřeba naučit se správnou technika čištění zubů, díky čemuž pečlivě vyčistíte opravdu všechny zuby ze všech stran. Pokud si je nebudete čistit opravdu dobře delší dobu, začnou se tvořit kazy, které dokážou zničit zuby až po kořen. Léčba takto hlubokých kazů je většinou bolestivá a často i nemožná. Zničený zub se musí vytrhnout na jeho místo se musí vyrobit implantát a nebo nasazovací zubní náhrada.

zubař a pacient

Dvakrát ročně by měl každý chodit na preventivní prohlídku. Jenže pro mnoho lidí je to celkem velký problém, protože nemají svého stálého zubního lékaře. Dlouhodobě je málo ordinací, kde by lékaři měli volná místa a přijímali pacienty. Když už náhodou nějaký lékař přijímá pacienty, má většinou plno do pár hodin. Pokud také nemáte svého zubního lékaře a sháníte která stomatologie v Praze má ještě volná místa, zavolejte si do Clinic+.

bělení zubů

Všechny zákroky na jednom místě
Mnoho zubních ordinací nemá všechno vybavení k tomu, aby prováděli všechna potřebná vyšetření i zákroky. U nás máte tu výhodu, že provádíme všechny zákroky od vrtání a extrakce, až po fazety, zubní náhrady nebo po bělení zubů. Díky naší klinice můžete mít i vy zuby bez kazů a dokonale bílé. Jediné co pro to musíte udělat je zaregistrovat se u nás a začít se o svoji zuby opravdu starat.

Veďte ke správné péči i děti
Je až s podivem, kolik rodičů zanedbává péči o zuby u svých dětí. Právě v dětství získávají děti nejvíce návyků, které si odnáší až do dospělosti. Proto dbejte na to, abyste naučili svoje děti o zuby náleží pečovat. Vyhnete se tak strachu z návštěv zubního lékaře, protože dítě nebude očekávat bolestivý zákrok jako v případě kazů.

About the author