Vybírejte si práci i dle nabízených benefitů

NABÍDKA PŘEVYŠUJE JIŽ POPTÁVKU!

Ano, v dnešní době skutečně již nabídka pracovních pozic převyšuje poptávku po pracovních místech. Obzvláště ve větších lokalitách, kde zvláště „velcí zaměstnavatelé“, kteří postavili továrnu na z e l e n é l o u c e obtížně shánějí nové kvalifikované zaměstnance. Takže, pokud jste vyučeni svářečem, elektrikářem, zámečníkem, frézařem, máte o práci postaráno. Vy si již můžete vybírat nejen podle své profese, ale rozkastovat potencionální zaměstnavatele i podle toho, jakou vám nabízejí hodinovou mzdu a jaké nabízejí benefity.

Zvláště na benefity někteří zaměstnanci „slyší“.

peněžní benefit

Takový benefit ve formě příspěvku na životní nebo penzijní připojištění s vidinou „čisté mzdy navíc“, je velmi žádoucí. Stejně tak jsou v kurzu stále oblíbené stravenky, ale vede volno navíc, tak zvaný sick days a dovolená nad zákonný rámec.

Firmy se snaží, protože je prokázáno, že téměř třicet sedm procent zaměstnanců dovede změnit zaměstnání právě kvůli vyšším nebo zajímavějším benefitům. Oblíbená je flexibilní doba, ale mnozí budoucí „chlebodárci“ jdou ještě dál.

Vlastní posilovny a oddechové koutky.

vlastní posilovna

Právě pro mladší zaměstnance jsou firmy ochotné ve svém areálu vystavět i vlastní posilovny či oddechové koutky, kde poskytují kávu zdarma a příjemné posezení v době nařízené přestávky. Populární jsou i sportovní benefity jako abonentky do fitness center, plaveckého bazénu či sauny anebo stále oblíbenější masáže.

Pracovní nabídky v okolí Prahy.

Takže, jestli hledáte Práce Praha https://www.hitprace.cz/prace/praha/ práci v hlavním městě Praze anebo blízkém okolí, vybírejte si ji i podle nabízených benefitů, nebudete litovat. A aby vám žádný zajímavý job neutekl, můžete si na webovém portálu ochočit hlídacího psa, který hlavní práci odvede za vás. Bude trpělivě stát u boudy a hlídat každou pozici, o kterou budete mít zájem, respektive, kterou mu zadáte. Na to vám bude zasílat na váš zadaný email právě tyto zajímavé nabídky a vy budete mezi prvními zájemci, kteří se mohou o danou pozici ihned zajímat a zaslat svůj životopis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author