Americká hypotéka od nebankovní společnosti

Staly se velkým hitem a to nejenom u nás, v Americe se s nimi potkáte na každém kroku. Takzvaná americká hypotéka, tento název je samozřejmě oficiální, je v podstatě hypotéka, takže ručíte nemovitostí, ovšem jedná se také o neúčelový úvěr, takže peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem. Stačí pár vět a hned jsme si vysvětlili tyto základní pojmy. Proč ještě od nebankovní společnosti? Nebankovní společnost je pouze označení poskytovatele. Nejdete si pro úvěr do klasické banky, ale zvolíte například nebankovní společnost. Těch je na trhu opravdu mnoho a lidé většinou ani nerozeznají, zdali jim úvěr poskytuje banka nebo nebankovní společnost, protože se rozdíly poslední dobou hodně překrývají a v podstatě nejsou žádné. Až na to, že banky mají své velkolepé pobočky, ve kterých mají zaměstnance, kdežto nebankovní společnosti tímto způsobem šetří čas i peníze a všechno řeší online většinou pomocí internetu.

žena myš

Navíc nebankovní společnosti tolerují záznamy, takže pokud si nejste jistí, zdali náhodou nemáte záznam, pak u nebankovní společnosti to nikdo řešit nebude, ale v bance byste nepochodili, tam byste půjčku nezískali.

Doba splatnosti bývá až 30 let, takže se splátky rozpočítají na dlouhé období a tolik Vás měsíčně nezatíží. K nim náleží samozřejmě úroková sazba, ale ta se drží velice nízko, protože nebankovní společnosti konkurují v tomto ohledu bankám.

Nebankovní americká hypotéka https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/ je vyřízena vždy rychle a bez zbytečných komplikací.

smlouva

Podmínky tohoto typu úvěru jsou jen minimální. Jelikož se jedná o hypotéku, tak samozřejmě musíte ručit nemovitostí. Jestliže vlastníte nemovitost, pozemek, byt či dům, pak tuto nemovitost dáte takzvaně do zástavy a získáte za ní procenta z odhadní ceny. Můžete získat například až 70% z odhadu. Jakmile se veškeré potřebné iniciály vyřeší, budete mít úvěr, ze kterého můžete peníze použít jakýmkoli způsobem. Můžete si tedy cokoliv koupit nebo zaplatit. Peníze použijete naprosto libovolně. Nemusíte s nimi pouze rekonstruovat dům nebo byt či si kupovat byt nebo dům. Peníze můžete využít naprosto na cokoliv, i na dluhy, exekuce ale také třeba na nákup nového automobilu.

About the author