Autem můžete jezdit, i když není vaše

Naše hlavní město je nevětší z celé republiky, což jde ruku v ruce s největším provozem. Jezdí zde mnoho aut, mnozí lidé mají problém s parkováním, a za současné situace, kdy se vše zdražuje, nechce každý platit velké částky za auto. Koupí auta totiž výdaje v žádném případě nekončí. Je třeba hradit dálniční známku, někdy silniční daň, pojištění, parkování, servis, zkrátka vlastnit auto dneska není nic levného.

ruka z auta

Někteří z nás potřebují auto jen občas. Občasný velký nákup návštěva rodiny ve svátky, převoz věcí, které v rukách MHD nezvládnete, nebo vyřizování na druhé straně republiky. Toto a mnoho dalších důvodů mohou znamenat pro lidi, kteří nemají auto, docela problém. Můžete si ho půjčit u rodiny, což ale nemusí být dobrý nápad – znáte to, rodinné hádky mohou být kvůli čemukoliv. A tak je nejlepším řešením autopůjčovna Praha. Najdete zde velký výběr osobních aut, ať už krátkých nebo ve variantě kombi, a i dodávky pro přepravu něčeho většího.

jízda autem retro

Proč byste si měli vůz zapůjčit zrovna u nás?

  1. Pokud přepravujete děti, v ceně zapůjčení máte i dětské sedačky či podsedáky. Neplatíte tak nic navíc.
  2. Můžete najet tolik kilometrů, kolik zrovna potřebujete.
  3. Vozidlo vám přistavíme až k vám domů.
  4. Pokud jej bude muset řídit i někdo jiný než vy, není to u nás problém.

Tyto a další výhody najdete u nás. Samozřejmostí jsou všechny zákonné pojistky a výbava podle současné legislativy. Nebojte se říct si o cokoliv potřebujete. Náš vozový park je opravdu rozsáhlý, a najde si zde svého favorita opravdu každý. Chcete menší auto na pojíždění po Praze kvůli parkování? Máme. Nebo potřebujete přestěhovat pár věcí a hodila by se vám spíš dodávka? I tu máme. Zajistíme vám prvotřídní servis vozidel, tudíž se nemusíte bát sednout do jakéhokoliv vozu z naší nabídky. Vyberte si u nás auto na den, dva nebo třeba víkend a jezděte po Praze s námi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author