Na dovolenou celoročně

Spousta našich kolegů nebo kolegyň z práce a známých často v rozhovorech zmiňují, že jedou na dovolenou do Dalmácie. Bývalá Jugoslávie je pro Čechy stále atraktivní destinací, především proto, že je docela v dobré dojezdové vzdálenosti z našich končin. Zejména je láká asi také to, že to tu dobře znají, dá se tu dobře dorozumět a prostě jsou tady nad míru spokojení, proto se sem rádi vrací.

dovolena

V případě, že i vy mezi takové jedince patříte, přemýšleli jste někdy nad tím, že byste sem vyrazili třeba o něco později než ostatní nebo o něco dříve? Prázdné pláže, volná místa v restauracích, teplé počasí, ale ne velké parno, to nabízí Jaderské moře na podzim a na jaře. Vezměte sebou kola a užijte si tady taky trochu té cyklistiky a navštivte třeba i národní parky, kde bude opět méně lidí než v hlavní sezóně.

dalmacie

Krajina kolem města Šibenik nabízí spoustu cyklostezek, že každý cyklista bude naprosto nadšen, navíc, proč byste se nemohli po náročnější cestě na kole osvěžit někde v moři? Na podzim to ještě bude možné, na jaře také. A proč sem nejezdit celoročně? Je tu jeden způsob, který by to dokázal zajistit.

Češi Čechům. Jedna rodina, která se natrvalo usídlila právě nedaleko Šibeniku, ve městečku Žaborič, vám nyní ráda zprostředkuje nemovitosti v Chorvatsku na prodej https://www.najadranu.cz/prodej/. Podívejte se na nabízené apartmány, které připomínají byty jako máte v Praze, ale s tím rozdílem, že z terasy budete mít nádherný výhled na moře a pokud vyjdete z domu, na pláž to budete mít jen pár kroků. Můžete se sem na zimu přestěhovat nebo rovnou na celý rok, nebo sem jezděte, kdy se vám prostě zlíbí. S celou rodinou, s přáteli, nebo sem vyšlete přátelé a známé, ať si i oni užijí dovolenou za drobný úplatek, a ještě na tom vyděláte nějaký ten peníz, což je k takovéto investici přidaná hodnota.

About the author