Jak koupit kondomy

Ze všeho nejdůležitější je příprava. Rozmyslete si už doma, jaký typ kondomů si budete chtít koupit. Na internetu si můžete vyhledat kondomy, jejich hodnocení i druhy. Přečtěte si, jaké zážitky mají lidé s různými kondomy. Můžeš jít do obchodu jen tak na prohlídku a zatím nic nekupovat. Nikam nespěchejte a prohlédněte si nabídku a zjistěte, jestli mají přímo tu značku, kterou byste chtěli.
kondom v ruce
Nakupte večer nebo ráno.Nejlepší je jít do obchodu v době, kdy je tam nejméně lidí. V uličkách tak nebude narváno a nikdo vás neuvidí, jak si vybíráte krabičku kondomů.
Kupte více věcí.I když si říkáte, že nic víc nepotřebujete, je možné, že se budete cítit lépe, když nebudeš stát u pokladny jen s kondomy.
Buďte sebejistí.Kupování kondomů je normální věc a rozhodně neděláte nic špatného. Naopak. Navíc, kondomy nejsou věkově omezené, takže po vás nikdo nebude chtít občanský průkaz, ani jiný doklad. Pokud jste opravdu nervózní, plaťte hotově. Na kartě máte totiž jméno a příjmení a prodavačka by si mohla všimnout, že jste syn pana Nováka. Je také možnost jít na samoobslužní pokladnu, pokud ho obchod nabízí. Pokud kondomy vložíte mezi zeleninu a brambůrky, které jste si také koupili, nikdo si jich nevšimne.
mužská pěst
Nakupte online.Může se stát, že je někdo natolik stydlivý, že si do obchodu mezi lidi prostě netroufne. Potom pro vás existuje spoustu stránek na internetu, kde lze kondomy objednat a přijdou ti až domů. Jediné nevýhoda toho je, že vám nepřijdou v den objednávky, ale nejdříve až druhý den. Je také možnost zajít na kliniku pro dospívající, centra HIV a jiných pohlavních chorob. Ty umožňují vzít si kondomy zdarma bez jakýchkoliv trpných otázek. Navíc, to je místo, kde se nemusíte bát zeptat, když si nebudete něčím jistí. Je tam spoustu lidí, kteří vám s radostí odpoví.
Uvědomte si, že děláte zodpovědnou věc, pro vaši i bezpečnost partnera.

About the author