Jak si vybrat správného muže

Podle výzkumů žije na planetě více mužů než žen. Statisticky si tedy můžeme vybírat. Jak to, že ale usínáme samy. Vybíráme očima, zapomínáme na rozum a ve svém věku jsme se ještě nepoučily ze svých předešlých omylů.
mladý muž na silnici
Jakým mužům se obloukem vyhnout?
Machýrek
Většinou tento typ vypadá dobře. Rád se poslouchá a je středem pozornosti. V jeho okolí bude bandička jemu blízkých, která k němu vzhlíží. Vzhled a majetek jsou pro něj důležitý. Než se vydá do společnosti, stráví dlouhé minuty před zrcadlem. Podobné to bude i s jeho autem, telefonem atd. Vždy bude naleštěné a pokud to bude finančně v jeho silách, tak půjde i o poslední modely. Stejné to bude i s vámi, budete doplněk na předvádění a mohlo by se stát, že vás bude napomínat a bedlivě sledovat váš vzhled.
Lakomec
Od tohoto muže hodně rychle pryč. Na začátku vztahu se vám může zdát, že je to dobrá vlastnost, když váš partner zbytečně nerozhazuje, ale s postupem času vám to pěkně poleze na nervy. Pokud převážně vytahujete peněženku vy, nečekejte, že v budoucnu se to změní. Představte si, že jste doma s dítětem a budete svého partnera pokaždé muset prosit o peníze na chod domácnosti. Máte tohle zapotřebí?
Agresivní muž
Jestli si představujete muže, který nejde pro ránu daleko, máte jen poloviční pravdu. Pod pojmem agresivní si musíme představit jak fyzické, tak slovní násilí. Obojí je nepřijatelné, když si muž vylévá svoji zlost a neúspěch na své partnerce. Neomlouvejte jeho chování, nedejte na sliby, že to bylo naposled a rychle utečte. Násilí se bude stupňovat.
objímající se pár
Mamánek
Mít dobrý vztah s rodiči je skvělé. Ale nic se nemá přehánět. Pokud váš partner ještě nepřestřihl pupeční šňůru, je spíše jeho partnerkou maminka než vy. Maminka bude mít vždycky pravdu a vy budete upozorňována, že věci děláte špatně. Za chvíli vám to poleze krkem a nedospělého chlapa vedle sebe nepotřebujete. Chcete přece hlavu rodiny.
Vyděrač
Na tyto typy pozor. Pokud jste slabá, samaritánka můžete si pěkně natlouct. Pokud si váš partner vynucuje lásku, pozornost vyhrůžkami, značí to o jeho psychické nestabilitě a nejistotě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author