Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru je tzv. podnikatelský úvěr. Jedná se o daný typ hypotéky, kterou můžete získat u tzv. nebankovních půjček, které poskytují banky které jsou zaměřené na tento obor. Hypotéka bez registru a hypotéka bez doložení příjmu jsou určeny pro firmy a pro podnikatele, a to z toho důvodu že jejich finance vrážejí především do podnikání. U americké hypotéky se nemusí dokládat veškeré příjmy a pokud máte jakýkoliv záznam v registrech bankovních i nebankovních, dají se tyto záznamy přehlížet i tolerovat. Takže pokud vás ve vaší bance odmítli poté co jste podali žádost o případné peníze, a to právě z toho důvodu že máte záznam v registru dlužníků ( ať už RDS neboli registr dlužníků Solus nebo CRDČ neboli Centrální registr dlužníku ČR ) a vaše banka vám nechce slevit a podat tzv. pomocnou ruku je hypotéka bez doložení příjmu tedy Americká hypotéka určená přímo pro vás.

Schůzka

Jednou z nevýhod jsou však úroky a to právě proto že u americké hypotéky jsou úroky o něco větší než u normální banky. Takže americká hypotéka vám umožní financovat vaše firemní potřeby bez jakéhokoliv zkoumání vašich daňových přiznání. To však neznamená že daného poskytovatele nezajímá z čeho budete danou hypotéku nebo půjčku splácet. Ale obecně platí že pro podnikatele platí mírnější režim co se tohoto týče. Toho téma najdete především pod názvem Americká hypotéka bez registru Nebankovní hypotéka. Nebankovní hypotéka vám zajistí daný podnikatelský úvěr, především pro ty co potřebují rychle splatit exekuce, dluhy nebo jakékoliv jiné kompilace půjček. Jednou z výhod je že pokud podstoupíte hypotéce bez registru nemusíte v žádném případě platit poplatky předem.

Peníze

Takže vlastně pokud podáte žádost o nebankovní hypotéku budete mít navíc garance na nižší splátky. Pamatujte si ale že pokud se vy jakožto klient rozhodnete peníze které si propůjčíte na něco jiného než na podnikání, nemůžete dostat danou půjčku, protože jak už bylo napsáno výše hypotéky se podávají pouze pro ty, kteří se chystaný danou sumu peněz využít v podnikání. Při nebankovní hypotéce se do daného registru nahlíží pouze z jednoho důvodu a to jenom proto aby vám mohl poskytovatel nastavit jakousi výši úvěru v poměru s vašimi příjmy. A to jenom z toho důvodu protože žádná nebankovní společnost nechce své klienty dostat do tzv. Dluhové pasti, ale zároveň chtějí aby jste vy jakožto jejich klienti zvládli splatit danou částku.

Pokud by se vám stalo že by váš příjem nebyl dostačující, nebankovní společnost vám obstará takzvanou konsolidaci neboli sloučení vašich půjček do jedné nízké splátky a poté získáte naprostou kontrolu nad svými příjmy a výdaji.

Doba splatnosti nebankovní hypotéky se pohybuje kolem 10 až 30 lety, S možností že daný úvěr splatíte předem.

About the author