Kvalitní servis a kožené opasky

Móda byla vždycky mým velkým koníčkem. Měla jsem ji ráda už jako dítě, kdy jsem si moc ráda zkoušela oblečení mojí maminky a babičky. Nikdy nezapomenu na den, kdy jsem si se sestrou půjčila maminčiny svatební šaty. Nevěděla o tom, jinak by nám je asi ani nepůjčila. Musím říct, že šaty byly opravdu nádherné a já si v nich připadala jako princezna.

Kožená peněženka vám bude sloužit dlouho

Akorát jsme se se sestrou o ně hádaly. Každá je chtěla, ale ani jedna jsme je nechtěly půjčit té druhé. A tak to dopadlo tak, že se nám šaty roztrhly. Obě dvě jsme byly opravdu v šoku! Mě bylo tehdy asi osm let, sestře o dva roky méně. Nevěděly jsme, co máme dělat a tak jsme šaty schovaly do krabice, kam se dávají deky. Myslely jsme si, že na to nikdo nepřijde, dokud je maminka nechtěla prodat. Měla je prý doma dost dlouho a navíc je rozvedená, tak proč je doma skladovat. Myslela jsem, že nás maminka přerazí, když viděla tu spoušť. I když tomu byly už dva roky, bály jsme se. Nakonec to dopadlo tak, že nám maminka nepořídila vymodlené štěně. To jsem si až po letech pořídila sama.

Kožené výrobky nikdy z módy nevyjdou.

Pak jsem dospěla a zajímala se o módu jinak. Jako dospělý člověk. Moc jsem si zamilovala kožené věci. Bez kožených bot bych to nebyla já. Měla jsem doma snad troje kožené vysoké kozačky a asi patery kvalitní kožené tenisky v různých odstínech. Jsou prostě kvalitní a hodně dlouho vydrží. Taky mi nemůžou doma chybět kožené opasky, kterých mám doma asi deset. Mám je taky v různých barvách a na některých mám pěkné kování. Taky mám dva kožené opasky, které jsou retro a mám je moc ráda. Dva mám i po dědovi. Ten si na nich potrpěl a musím říct, že kvalita na nich jde opravdu vidět. Myslím, že kvalitní kožené opasky si zaslouží i kvalitní servis a pěknou výrobu a tak není od věci se na nějaké kousky podívat přímo tady https://www.kvalitniopasky.cz/. Jistě vám tam nějaký padne do oka, stejně tak jako mě.

About the author