Nejširší nabídka svatebních oznámení.

Je to už půl roku, co máte za sebou zásnuby, svatební šaty máte už tak trochu vyhlídnuté, ale zatím jste nic dalšího nepodnikali. Víte jen, že obřad byste chtěli romantický, v kapli vašeho oblíbeného hradu, ale hostinu, nebo pozvané hosty jste ještě neřešili, vždyť času dost. Jenže dnes jste se vrátila od svého gynekologa s úžasnou zprávou. Budete maminka. Vůbec vás nenapadlo, že to půjde takto rychle a bez nějakých problémů, přeci třicet vám už bylo před nějakou dobou, takže jste se spíše obávali problémů s otěhotněním. A hle, jakmile jste vysadila antikoncepci, aby se tělo trochu zregenerovalo, je to tu. Jste strašně šťastná, malinko jste se bála, že budete o miminko muset bojovat a ono si vás takhle rychle našlo a přišlo k vám. To bude Vojta koukat, až přijde z práce. Rychle mu nachystáte jeho oblíbenou čínu, aby ta úžasná novinka měla i trochu sváteční atmosféru.

oznámení

Vojta byl nadšený stejně jako vy, byl opravdu šťastný, akorát jste si oba uvědomili, že je načase svatbu začít urychleně řešit. Chcete si ji přece užít v pohodě ještě bez bříška, prostě abyste se vešla do těch vyhlídnutých šatů, a také svatba v létě s velikým břichem opravdu není pro nevěstu k závidění.

Takže rychle objednat termín obřadu, vybrat restauraci se salonkem a spousty dalších povinností. Svatbu si chcete pořádně užít, pozvat kamarádky, však už jste byla na nejedné svatbě, když se vdávaly zase ony. Vojta také pozve pár nerozlučných kamarádů, bude veselo.

oznámení

Nyní tedy honem zajistit svatební oznámení a ostatní nepostradatelné věci, jako krabičky na výslužky, výzdobu na stoly, je toho tolik, až se vám hlava zatočila. Naštěstí vás zachránila Bára. Vdávala se nedávno a měla pro vás úžasný tip. Firmu Gold press. Tam budete určitě spokojená. Nejširší možná nabídka svatebních oznámení, ale nejen těch, ale i všech potřebných doplňků.

Večer už sedíte s Vojtou a společně vybíráte to nejkrásnější svatební oznámení. Je jich tu skutečně nepřeberné množství.

About the author