Stěhování jednoduše s dodávkou


Koupili jste dům a máte za sebou celkovou rekonstrukci? Jste téměř hotovy a nyní potřebujete přestěhovat vaše dosavadní bydlení do nového? Jak to udělat, abyste nemuseli osobním automobilem stokrát dokola? Není to výhodné časově pro vás a ni pro vaši peněženku. Máme pro vás řešení. Půjčte si u nás dodávku, která vám pomůže přestěhovat vše. od malých věcí po velké kusy nábytku jako je sedačka skříně nebo sedačka s konferenčním stolkem. Do dodávky se vám vleze vše pračka, sušička i celé vybavení kuchyňské linky. Mi vám k zapůjčení dodávky ještě půjčíme stěhovací techniku. Jsme na to skvěle vybaveni. Kotvící technika, aby se vám nestalo, že veškeré věci při zatáčce spadají a rozbíjí se. Nebo převozní vozík, abyste nemuseli vše tahat v rukách. Není na to, když máte vhodné vybavení na svou práci. Mi vám ji poskytneme. Půjčovna dodávek Brno Maxidodavky. Stačí si jen vybrat to správné vozidlo pro vás.

auto

Podmínky zapůjčení vozidla jsou jednoduché a kryjí jak naši firmu tak vás.

  • K zapůjčení vozu budete potřebovat občanský průkaz, řidičský průkaz s minimálním držením aspoň jednoho roku. Musíme mít jistotu, že jste zdatný řidič a nestane se, že vůz při parkování odřete nebo nabouráte. Jak se říká více zkušeností více znalostí.

prukaz

  • Dále budeme vyžadovat vratnou kauci, která činí od pěti tisíc do deseti tisíc. Záleží na tom, kde budete vůz využívat. Zda plánujete cestu do zahraničí nebo jen po České republice.

  • Jestli si budete půjčovat vůz jen jako fyzická osoba a nikoliv živnostník je to vše. Jestliže si budete půjčovat vůz jako živnostník ještě musíte doložit živnostenský list a výpis z Obchodního rejstříku.

Všechny vozy jsou vybaveny vyhledávacím systémem proti odcizení a krádeži. Součástí vybavení vozů je pojištění povinné a havarijní. Při nehodě se stačí obrátit na danou pojišťovnu nebo na nás a vše společně vyřídíme. Dále dálniční známkou platnou pro Českou republiku a neomezené kilometry. Když si přijedete k nám vůz vyzvednout váš vám uschováme na uzavřeném parkovišti. Neváhejte a ulehčete si stěhování.

About the author