Věci, které je třeba vzít v úvahu při nákupu hraček pro děti

Několik tipů, jak najít správné hračky pro vaše děti:
Věkové rozmezí je vhodné pro vaše miminko
V dnešní době mají hračky štítky, pro které jsou vhodné. Vždy je to těžké, když vybíráme hračky pro naše vlastní děti, sami nejlépe víme, zda by hračku naše dítě uvítalo nebo ne. Zejména pokud jde o děti do 3 let, je však velmi důležité řídit se radami na obalu, protože mnoho hraček obsahuje malé kousky, které mohou pro malé děti představovat nebezpečí.

m

Odpovídá to zájmu dítěte?
Děti začínají projevovat své zájmy již od útlého věku. Někteří mohou milovat zvířata, jiní mohou mít rádi konkrétní kreslené postavičky nebo mohou projevovat zvědavost na hudbu nebo vesmír. Vždy bychom měli vybírat hračky, které souvisejí s aktuálními zájmy dítěte, je to vždy bezpečná sázka, protože pomáhá podporovat stávající zájem o dítě.

Je to bezpečné pro vaše dítě?
Všechny hračky, které máme doma pro děti, by pro miminka nebyly bezpečné. Vždy je dobré, když najdeme vhodné hračky pro děti podle jejich věku. Hračky s malými částmi jsou pro kojence nebezpečné, protože by je děti mohly používat špatně, ale ve vyšším věku by se s nimi dalo hrát. Přesto se podívejte na součásti hračky a podívejte se, jak je vyrobena.

Podporuje kreativitu
Hračky vždy pomáhají dítěti prozkoumat jejich kreativní stránku, když si hrají s hračkami, a vždy bychom měli vybírat hračky, které konkrétně pomáhají při vnášení kreativity do dítěte. V dnešní době, kdy se stále více a více času tráví pasivně před obrazovkami, hračky, které podporují kreativní objevování, pomáhají dětem aktivně poznávat sebe a svět.

Má to vzdělávací hodnotu?
Vzdělávací hračky mohou být nejen zábavné, ale mohou také pomoci dětem učit se novým věcem zajímavým a vzrušujícím způsobem, a to již v raném věku. Když malé děti používají stejnou hračku znovu a znovu ke stejnému účelu, pomalu získávají důvěru ve své schopnosti, což je povede k tomu, že budou chtít objevovat a hrát si dál. Tento druh hry pomáhá dětem při učení a rozvoji.

m

Roste s dítětem
Vychovat dítě je drahé. A hádejte co? Dětské hračky jsou také drahé! Nevyhazujte všechny peníze za hračky, které vaše dítě zabaví jen na pár měsíců. Rodiče by měli vždy zkoumat a zjišťovat vhodné hračky pro dítě. Některé hračky lze s přibývajícím věkem dítěte snadno přeměnit v něco trochu jiného a náročnějšího.

Povzbuzuje k učení
Hračky, které produkují zvuk a světlo, jsou dobré, ale měly by zajistit, že to pomůže při růstu dětské mysli. Jsou tak mladí, že dokážou věci vychytat a rychle se učit, tak využijte tohoto času. Vždy bychom měli investovat do těch hraček, které pomáhají řešit jejich problém nebo kriticky myslet na hraní nebo stavění.

About the author