Akční hra s laserovou zbraní

Nic si zatím nevybavíte, když se řekne laser game? V tom případě to musíme změnit!

Hra je vhodná pro muže i ženy a pro všechny věkové kategorie. Pravdou je, že pro miminka a malé děti to vhodné není. Ale větší děti a dospělí hráči k nám mohou! Co je úkolem? Samozřejmě zlikvidovat protivníka.

DSC_0201

2 arény

Na výběr je ze dvou základních arén. Čeká Vás historické prostředí Aztéckých ruin nebo tajemný labyrint. Jakmile si vyberete jednu z nich, budete v ní hrát. Další co se vybírá, je typ hry. Říkáte si, proč další typ? Protože někdy k nám zavítají úplní začátečníci, kteří u nás ještě nikdy nebyli a tak si to chtějí jenom vyzkoušet, proto si zvolí jednodušší typ hry. Naproti tomu může přijít profesionál, který k nám chodí často a chce vyzkoušet zase něco nového a netradičního a jelikož už umí zacházet se zbraní v ruce, může mít nastavenou vyšší obtížnost. Proto je zde dalších nesčetně typů hry, ze kterých si klienti mohou vybírat.

Dostanete výstroj, ta samozřejmě zaznamenává údery, tedy střelbu ze zbraně. Dostáváme se k jádru věci. Jedná se o akční hru, u které se nebudit nebudete.

Aztec (12)

Budete běhat po aréně a střílet po ostatních!

Nebo se můžete schovávat a čekat na nepřítele někde v zákoutí. Hrát se dá mnohými způsoby, takže jistě Váš tým vymyslí originální strategii.

Ano, máte tým, který může mít libovolný počet členů. Od jednoho člověka, který se přidá k nějakému týmu, aby samozřejmě nehrál úplně sám, protože by neměl proti komu střílet, až po 16 osob. Zvolit si tedy můžete libovolný počet a přijít s jakoukoliv skupinkou lidí.

Domluvit se můžete s přáteli, spolužáky, kolegy z práce, kamarády, rodinou nebo známými.

Laser game je báječná hra na odreagování.

Zbraň je nabitá, ale nestřílí žádné náboje. Střílí paprsek, který zachycuje vesta. Tu budete mít na sobě. Paprsek je naprosto neškodný a zásah vůbec nebolí, proto je to vhodná hra pro holky i kluky. Nebudete mít modřiny ani jiné pohmožděniny.

About the author