Krejčovské panny

Která švadlena nebo krejčí by ke své práci nevyužili krejčovskou pannu? Prima obchod vám nabízí kvalitní provedení krejčovských panen s kovovým nebo dřevěným podstavcem, dále s černým, červeným či bílým potahem. Potah ke krejčovské panně lze zakoupit také zvlášť. Krejčovské panny jsou velmi lehké, jednoduše se s nimi manipuluje a zároveň jsou pevné. Vybrat si můžete ze všech konfekčních velikostí dle vašich požadavků a preferencí vašich zákazníků. Krejčovská panna se využívá především k šití, zkoušení, ale také k aranžování všemožných modelů a outfitů. Na krejčovských pannách https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/krejcovske-potreby/krejcovske-panny lze regulovat jejich výšku pomocí šroubu na podstavci. Můžete ji využívat s podstavcem, anebo podstavec úplně odstranit a používat ji bez něj.

šicí stroj.jpg

Použití krejčovské panny velmi usnadňuje a zjednodušuje práci švadleny. Ta díky krejčovské panně může jednodušeji manipulovat s látkami i ušitými šaty, jejichž velikost si může na panně neustále ověřovat a nemusí zvát tak často zákaznice na zkoušku.

V nabídce máme krejčovskou pannu, která má nastavitelné rozměry a s jejími částmi můžete individuálně manipulovat. Je skvělým řešením pro profesionály, návrháře a také všechny ty, kdo se zabývají šitím oděvů. Tato krejčovská panna je vyrobena dle nejvyšších evropských požadavků na standarty kvality. Je vyráběna z kvalitního plastu a je potažena pružnou textilií. Také je vyplněna molitanovou výztuží, aby do ní bylo jednoduché zapichovat špendlíky. Velikost panny se zajišťuje pootočením koleček, kterými se usměrňují její jednotlivé partie a konfekční velikost. Můžete si ji tak jednoduše nastavit dle partií jednotlivých zákaznic.

šicí potřeby.jpg

Dále můžete také využít naši nabídku výstavních kovových panen, které jsou vyrobeny ze zdobného ohýbaného drátu v bílé a černé barvě. Velmi vkusně se hodí do každého interiéru k aranžování oděvů. Je vhodná také jako dekorace do bytu nebo kavárny. Můžete ji doladit různými doplňky, jako jsou látky, klobouky či květiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author