Zvolte si ty nejlepší zásuvky a vypínače řady schneider unica!

Víte, proč jsou zásuvky a vypínače schneider unica lepší než ty ostatní? Přece díky chytrému modulárnímu řešení, které jejich majitelům umožňuje svůj byt dokonale vyladit.
Jestliže vás doposud nenapadlo, že byste doma mohli mít barevné a vůbec designově zajímavé zásuvky a vypínače, pak to pro vás zřejmě bude velkým překvapením. Každopádně je skvělé, že doba, kdy jsme si mohli domů pořídit pouze zářivě bílé zásuvky anebo jejich béžovou či šedou variantu, je konečně pryč.
Mnoho lidí cítí, že mít zářivý bílý vypínač na výrazně barevné stěně není úplně ono. Vlastně to nevypadá ani trochu dobře, a ještě ke všemu tento „detail“ bije do očí – jak obyvatele bytu, tak všechny návštěvy. Jenže málokdo dokázal tyto problémy efektivně vyřešit. Přece jen přetírání drobné domácí elektroniky speciálními barvami anebo jejich polepování tapetami není pro každého.
Něco takového už dnes nikdo dělat nemusí. Na trhu jsou designové zásuvky a vypínače řady schneider unica, které vždy vypadají přesně tak, jak to potřebujete. Mohou mít libovolnou barvu, dokonce i potřebný barevný odstín. A mohou mít i zajímavý tvar. A co je na tom všem nejlepší – mohou svou tvář flexibilně měnit.
To vše je založeno na chytrém systému, kdy na univerzální strojky snadno připevníte unikátní rámečky. Zatímco strojky jsou vždy stejné, tak rámečky mohou nabývat různých barev – máte na výběr ze široké barevné škály, také mohou mít různý tvar. A to v praxi znamená nejen to, že si můžete vybrat zásuvky a vypínače podle vašich představ, ale také to, že jejich vzhled můžete pružně měnit, kdykoli bude potřeba.3D bílá zásuvka.png
Rozhodli jste se pro změnu výmalby? Chcete dát svému bytu nový kabát? Žádný problém, dotáhněte proměnu k dokonalosti tím, že budete myslet na detaily! Zásuvky a vypínače změnou svrchního rámečku snadno předěláte do nové podoby. Ani vás to nepřijde na moc peněz.

4.5/5 - (6 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About the author